PlazmaGenerátor

PlazmaGenerátor

Plazma Generátor RPZ 14 - Salvie -Joalis-frekvenční terapie-řízená detoxikace

Rubriky

Vítete na stránkách Saidistudia.

Toto je ukázkový text. Kliknutím na něj nebo na editační ikonku v jeho pravém horním rohu ho můžete přepsat – na vlastní uvítání, stručný popis stránek nebo představení své firmy. Logo Webgarden v levém horním rohu vyvolá přístup k nápovědě, technické podpoře a dalším užitečným funkcím.
F-SCAN COMPACT

F-SCAN COMPACT

F-SCAN COMPACT - ZAPPER S FREKVENČNÍ ANALÝZOU Řízená detoxikace a frekvenční terapie
PlazmaGenerátor

PlazmaGenerátor

Plazmový Generátor RPZ 14 Řízená detoxikace a frekvenční terapie
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4279"
Dobrý den. Již dlouho se pídím po tom, kdy najdu právě generátor na uzdravení. Asi před 5ti lety jsem se dozvěděla o NNO Kesche, který měl mít také něco podobného pro kosmonauty a další různé generátory na energii pro lidi skoro zdarma. Chtěl po vládách, aby se jeho zařízení mohli lidem předat a tak pomoci proti chudobě. Samozřejmě se tak nestalo. Prý bezpečnost státu. Zemanovi se to také nabídlo. Marně.
Ale píši vám proto, abych se zeptala na možnosti v genetice. Zda lze frekvencemi (zvukovými vibracemi, které vlastně formují všechny hmotné tvary) změnit poškozený gen. Někde jsem četla, že je pro nás důležitá frekvence Země. Vedu pacientskou organizaci - České sdružení Marfanova syndromu a snažím se pro pacienty najít to nejlepší. O tomto "tichém zabijáku" se můžete dočíst na našich stránkách - www.marfanuvsyndrom.websnadno.cz
Za váš čas a odpověď moc předem děkuji. monikabart@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one