PlazmaGenerátor

PlazmaGenerátor

Plazma Generátor RPZ 14 - Salvie -Joalis-frekvenční terapie-řízená detoxikace

Kde frekvenční terapie může pomoci

KDE MŮŽE ÚČINĚ POMOCI FREKVENČNÍ TERAPIE?
21. století umožňuje využít v péči o zdraví takové vymoženosti, jako jsou frekvenční terapie, zapper, plazmagenerátor, f-scan,  Salvie a jiné. Jsme velcí nadšenci frekvenčních terapií. Avšak s velkou pokorou chceme zdůraznit, že i ten sebedokonalejší a sebedražší přístroj není ničím bez intuice, znalostí či zkušeností. Sebelepší přístroj v rukách nezkušeného je jen ztráta času.  Frekvenční terapie je vysoce účinná pomoc, ale není to všelék a řešení na všechny neduhy lidského těla či dokonce duše. Žádná drahá mašina za nás nebude zdravě jíst, hýbat se, sportovat, odpočívat,….a žít. Základem každé úspěšné terapie musí být změna životního stylu, který k onemocnění vedl, kvalitní strava, dostatek odpočinku, smysluplná práce, dobré mezilidské vztahy. Denně provádět zapping a přitom žít devastující způsob života s očekáváním úspěchu je stejně pošetilé, jako očekávat od nachlazeného s angínou, stojícího v dešti a zimě a pojídajícího paralen a penicilin, že se v brzy uzdraví. Jediným výsledkem bude, že znechuceně bude nadávat, že to byly špatný prášky.
Je nutné si uvědomit, že jak bakterie, viry či paraziti se do těla mohly dostat jen proto, že jsme v něm vytvořili stylem života, stravy, nedostatkem vitamínů, překyselením, nadměrným stresem...atd. vhodné podmínky!!! Tyto podmínky je nutné řešit nejdříve. 
Frekvenční terapie je moderní způsob diagnostiky a  odstraňování negativních faktorů vedoucích k nemocem. Je to souhrnný název pro terapie alternativní medicíny využívající ve své praxi frekvenční generátor, plazmagenerátor, zapper, f-scan salvie apod.
Jednou z podstatných příčin vzniku nemoci je biologická a nebiologická zátěž. Viry, bakterie, kvasinky, paraziti na jedné straně,  mykotoxiny, zbytky herbicidů, konzervantů  či umělých barviv nebo těžké kovy jako rtuť, olovo, a neurotoxický hliník na straně druhé.
 
                       Kde mi frekvenční terapie může pomoci?
Bolestivé, zánětlivé či artrotické klouby - kolenní, kyčelní, ramenní. 
Již zánět sám je příznakem bující vegetace bakterií, které je nutné zlikvidovat. 
Chronické bolesti zad (40% chronický bolestí zad je způsobeno bakterií proprione acne
 Závratě, bolesti kloubů, záněty kloubů
Záněty středouší, patogeny ve vnitřím uchu (může vést k tinitu, závratím, motáním hlavy),
Žaludek, dvanácterník  (např. helicobacter pylori) – pokud je dvanáctník a žaludek v „nepohodě“, vysílá nevhodné signály do paravertebrálních svalů, odtud bolesti  zad v bedrech, častěji však bolesti v šíjové oblasti.
Únava, vyčerpání způsobené zátěží na játrech – nedoléčená mononukleóza, neprojevená hepatitida atd.
Borrelióza – borelie jsou klasickou léčbou antibiotiky velmi obtížně zvladatelné, napadají oslabenou nervovou tkáň, způsobují sníženou citlivost nebo naopak brnění do nohou či rukou.
Bolesti kostí, kloubů, páteře či svalů – (podezřele často se zde nachází echinokok – druh tasemnice, či některý parazit v kloubních váčcích). Někdy jsou bolesti doprovázeny třesem a tiky.
Likvidace plísní na nohou či rukou. Nicméně jakmile se plíseň projeví na povrchu těla, již je obvykle napadena střevní stěna.
Bolesti břicha, průjmy, plynatost, nebo naopak zápca , Crohnova choroba (tam jsou vždy nacházeni hlavně ploší parazité), ulcerózní kolitida
Většina autoimunitních onemocnění – u těchto onemocnění se vždy nachází značné množství parazitů. Paraziti navozují autoimunitní procesy ve tkáni, ve které se vyskytují.
Záněty močových cest
Angíny, astmata (zde se až podezřele často nacházejí larvy parazitů v dýchacích cestách, např. toxocara – škrkavka) (pozn. pro majitele domácích mazlíčků – kočiček a pejsků. 90% majitelů domácích mazlíčků pochytilo od svých miláčků škrkavku psí nebo škrkavku kočičí – lehce přenositelnou na člověka.
Ekzémy  (v první řadě se musí odstranit škrkavky a háďátka)
Poruchy vidění (rozmazané vidění, tečky, čmouhy, zamlžené vidění), závratě, deprese (opět některý z parazitů – často tasemnice)
Hypo-hyperfunkce štítné žlázy (možná zátěž těžkými kovy nebo radiací? Často se objeví po RTG, CT s kontrastní látkou nebo životem v blízkosti chemické továrny)
Časté a opakující se záněty pohlavních orgánů 
Migrény
Chronické problémy
Houbové a plísňové infekce
Opuchlá oční víčka
Svědění kůže, kožní potíže
Chronické potíže s dutinami a s ušima
Zhnisané mandle - chronické potíže
Infekce močových cest
Svědění v nose nebo v uchu
Svědění konečníku zvláště v noci
Plynatost, říhání, průjem
Zácpa
Syndrom dráždivého trakčníku
Detoxikace organismu
Současná věda lékařská si usurpuje právo na používání slova „léčit“. Nikdo jiný léčit choroby nesmí, dokonce ani pacient sám. Nebudeme tedy upírat medicínským kruhům jejich nárok, ať si léčí,  klidně až do samého uléčení. Frekvenční terapie jakožto metoda alternativní či komplementární má tedy roli metody doplňkové, dopomáhající návratu zdraví a je alternativou – možností k hlavní léčbě určené lékařem.  A je velmi rozumné vždy dbát na radu lékaře.

 
 
 
 
 
 
Reklama:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one