PlazmaGenerátor

PlazmaGenerátor

Plazma Generátor RPZ 14 - Salvie -Joalis-frekvenční terapie-řízená detoxikace

Plazma Generátor RPZ14

PlazmaGenerátor

PlazmaGenerátor

Plasma Generátor RPZ14. Řízená detoxikace a frekvenční terapie

Plazmový Generátor RPZ 14

                                                          
                                                                               
 
                                      Plazmový Generátor RPZ 14      

V našem studiu provozujeme Plazmový Generátor RPZ 14 k harmonizování organismu, likvidaci patogenů, agresívních kmenů bakterií, plísní a virů.

Plazmový Generátor RPZ 14 proniká i do dutých orgánů a cíleně likviduje druh mikroorganizmu, který mu je naprogramovaný.

Metoda použití Plazmového Generátoru

Plazmový Generátor využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů – Dr. Royala Raymonda Rifa.

 

Plazmový Generátor RPZ 14 – Nejčastější otázky

Jak určíte moji nemoc?

Před působením plasmového generátoru si Vás nejprve důkladně proměříme přístrojem Salvie, který vaši chorobu odhalí.

Plazmový Generátor ničí bakterie a viry, nepoškodí také lidské buňky?

Buňky lidského těla mají oproti virům a bakteriím několikasetnásobně pevnější membránu (obal), takže se jim nic nestane ani při působení jejich vlastní frekvencí. Je to sice vůči virům trochu nespravedlivé, ale pro nás velmi užitečné.

Proč už dávno není plasmový generátor v nemocnicích?

Jednoduše zejména proto, že některým vlivným lidem z farmacie se to nehodí. Druhý, i když méně významný, důvod je ten, že je potřeba ověřit nalezené frekvence pro rozsáhlé množství patogenů.

Proč je frekvencí pro konkrétní nemoc více?

Ze dvou důvodů. Jednak konkrétní onemocnění nemusí vyvolávat pouze jeden mikroorganizmus a dále pak s postupující dobou mohou některé viry mutovat a tak měnit i vlastní rezonanční frekvenci.

Když na sebe nechám působit všechny frekvence, budu úplně zdráv?

Není to tak jednoduché. Musíte si uvědomit, že frekvenční rozsah není malý a s uvážením toho, že nastavení je možné až v tisícinách Hz a každá z frekvencí by měla působit přibližně 3 minuty, vychází doba takové kůry na necelých jedenáct let nepřetržitého působení! Druhá věc je, že působení danou frekvencí by se mělo po pár dnech opakovat. V neposlední řadě je zde fakt, že by odplavení velkého množství odpadu neutáhla vaše játra.

Aha a nemůžu použít vlastní kmitočtový generátor?

To byste mohli pouze za několika předpokladů. Měli byste generátor s přesností na tisícinu Hz s adekvátní časovou a teplotní kmitočtovou stálostí, možností nastavení tvaru výstupních impulsů a vyzařovaného výkonu, kvalitní skleněnou trubici naplněnou vzácnými plyny v přesném poměru, praxi v práci se seznamem léčebných frekvencí a to zejména ve vhodnosti jejich kombinace.

Jaká je doba působení plazmového generátoru?

Různá. Záleží na počtu frekvencí, které se vztahují ke konkrétní nemoci.

Co že je to ta rezonance?

Často se v praxi uvádí příklad s operním zpěvákem, který určitým tónem rozkmitá sklenici a ta po nějaké době praskne. Podobně to funguje i v tomto případě s mikroorganizmy. Zde však nejde o rozkmitání zvukovými, ale EM vlnami. Praktičtější pro vysvětlení rezonance může být například pružina, na které je zavěšen nějaký předmět. Nejprve za předmět zatáhneme a pustíme. Ten začne díky pružině kmitat s určitou frekvencí. Když nebudeme nic dělat, kmitání se časem zastaví. Budeme-li ale dodávat předmětu impulzy ve frekvenci rovné frekvenci kmitů (v bodě maximálního natažení) a tyto budou dostatečně silné, rozpětí kmitání se bude zvětšovat, až například dojde k prasknutí pružiny.

Jak se dostanou vlny až do těla k patogenu?

Elektromagnetické vlnění dokáže procházet lidským tělem. Obzvláště na takto nízkých kmitočtech mu to nedělá žádné potíže a tělo zde způsobí jen nepatrný útlum vln.

Co je vlastní frekvence?

Frekvence jedinečná a typická pro konkrétní patogen. Zatím není známo, že by dva mikroorganizmy vyzařovaly stejnou frekvenci.

Kde najdu více informací?

Dr.HuldA Regehr Clark – Revoluce v léčení nemoc
Barry Lynes – Léčba rakoviny která fungovala!
kniha přední české terapeutky ing. Hany Bláhové Deník poradce

Video – kdo byl Dr. R.R.Rife ?

http://www.youtube.com/watch?v=AysfKyl8O9k&feature=g-user-f

 

Plazmový Generátor RPZ 14 – Technické parametry

Výrobce Z-technology uvádí, že jejich výrobek zatím ve světě nemá konkurenci co se do přesnosti a stability kmitočtu na daném frekvenčním rozsahu týče.
– 350 předvoleb
– ovládání z přístroje i pomocí PC
– okamžitý výkon impulsů 225 W
frekvenční rozsahy:
nižší 1 – 999 Hz s přesností nastavení 0,001 Hz
vyšší 1 – 900 kHz s přesností nastavení 1 Hz

 

Princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy popsal a praktikoval jako první srbský génius Nikola Tesla. V životopisu Nikoly Tesly je uvedeno: Nervózní a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovat s léčivými vlastnostmi svých oscilátorů a brzy začaly prosakovat zprávy o pozoruhodných účincích těchto přístrojů. Tyto vysokofrekvenční „posilovače vitality“ vyzařovaly univerzální léčivé prvky, které – když se správně aplikovaly – pomáhaly tělu „setřást všechny choroby“ prohlásil MUDr. F.Finch Strong. „K výsledným účinkům patří zvýšení síly, apetitu a váhy, navození přirozeného spánku a odstranění škodlivin z těla.

Tesla věřil, že elektřina je nejlepším lékem. “ Mé vysoké frekvence,“ říkával Tesla “ mají antibakteriální a silně ozdravné účinky“. Každý den se ve své laboratoři vysvlékl, stoupl si na své přístroje a zapnul přívod el. proudu.

Elektřina se stala novým všelékem. Přesto Tesla tento pro sebe okrajový výzkum opouští a na jeho místo nastupuje nový génius, který dovedl léčení nemocí pomocí elektřiny k dokonalosti.

Tím člověkem byl Dr. Royal Raymond Rife. Jeho příběh a příběhy ostatních si můžete přečíst na stránce výrobce Plazmového Generátoru – zapper.cz

Po dlouhé době, kdy byla obrovská snaha o naprosté „zapomění“ těchto terapií přichází americký novinář Barry Lynes s knihou „Léčba rakoviny, která fungovala“ kde odhalil veřejnosti pravdu o panu Dr. R.R.Rifovi

Téměř v té samé době vyšla první kniha Dr.Huldy Regehr Clarkové, která s naší společností úzce spolupracovala.

Český výrobce Plazmového Generátoru je jediná společnost na světě, která obdržela osobně od Dr.Clarkové autorská práva na vydávání jejích knih a jsou zároveň výrobci unikátních přístrojů, které Dr.Clarková měla k dispozici. Paní Clarková nechtěla být s jakýmkoliv světovým výrobcem zapperů spojována. V případě Z-technology s.r.o. udělala jedinou vyjímku. To svědčí o zcela unikátních vlastnostech tohoto přístroje.

PlazmaGenerátor

PlazmaGenerátor

Plasma Generátor RPZ14. Řízená detoxikace a frekvenční terapie
Reklama:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one